XX Niedziela Zwykła  18.08.2013

 

  1. Dziś na Mszy św. o godz. 18:00 nasza parafia będzie dziękować Zgromadzeniu Sióstr Św. Elżbiety za wieloletnią pracę (121 lat). O godz. 17:45 nastąpi procesyjne przeniesienie Najświętszego Sakramentu z kaplicy Sióstr do kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej procesji. Mszy św. przewodniczył będzie Jego Ekscelencja Ks. Arcybiskup Metropolita Poznański Stanisław Gądecki oraz w koncelebrze wezmą udział kapłani pochodzący z naszej parafii.

  2. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.

  3. W biurze parafialnym można nabyć kalendarze rolnicze (wspaniały poradnik dla rolników, działkowców, pszczelarzy).

  4. Przypominam drogim parafianom o uregulowaniu pokładnego z roku 1993 i lat wcześniejszych.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. sołtysi w całym naszym dekanacie będą kwestować na rzecz pogorzelców z miejscowości Pierzyce, ludzie ci stracili cały swój dobytek (11 rodzin), burmistrz Pierzyc apeluje do nas o chrześcijańską pomoc.