XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2013 r.

  1. Dzisiaj niedziela misyjna – zbiórka do puszek przed kościołami na potrzeby misjonarzy. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania na Różańcu o godz. 17:30. 
  2. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej – pół godziny przed wieczorną Mszą św. nabożeństwa różańcowe. 
  3. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.
  4. W czwartek o godz. 18:30 kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego. 
  5. W sobotę 26 października spotkanie młodzieży ponadgimnazjalnej – o godz. 10:00 klasy I, o godz. 11:00 klasy II, o godz. 12:00 klasy III
  6. 31 października tradycyjnie w naszej parafii odbędzie się „Noc świętych”. Rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18:00, po Mszy Świętej Nieszpory w kościele a po nich procesja z relikwiami Świętych ulicami miasta na stary cmentarz. Szczegółowe informacje są wywieszone na plakatach i dostępne w Internecie.
  7. W czasie prac porządkowych na naszych cmentarzach przed Uroczystością Wszystkich Świętych pamiętajmy o segregowaniu śmieci 
  8. W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne i jednorazowe na miesiąc listopad, przyjmujemy również pokładne za naszych zmarłych (zmarli w roku 1993 i lat wcześniejszych).