XXXI Niedziela Zwykła 3.11.2013 r.

 1. Dzisiaj pierwsza niedziela listopada, po Mszy św. o godz. 11:30wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 17:30. Gościmy dziś siostry Klaryski z Kazachstanu które będą kwestować do puszek na rzecz swojej pracy misyjnej.

 2. Codziennie przez listopad różaniec z wymieniankami za naszych zmarłych od godz. 17:30.

 3. Spotkanie I kl. gimnazjalnych w poniedziałek o godz. 18:00, a kl. II we wtorek o godz. 18:00.

 4. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.

 5. Spowiedź w tym tygodniu: w czwartek Szkoła Podstawowa, w piątek Gimnazjum, od godz. 16:30.

 6. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17:00 Msza Święta o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Św. spotkanie koła powołaniowego.

 7. W piątek o godz. 10:00 Msza Święta za dusze w czyśćcu cierpiące, Wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania i Akt oddania Sercu Bożemu. Po Mszy Św. spotkanie Żywego różańca.

 8. W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne, oraz  pokładne za naszych zmarłych (zmarli w roku 1993 i lat wcześniejszych).

 9. Przyszła niedziela Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie” – na rzecz prześladowanych chrześcijan.

 10. W przyszły poniedziałek Święto Niepodległości – 11 listopada. Msza św. w intencji Ojczyzny i naszej Gminy o godz. 11:30. Rozpoczynamy 14 sezon jesienno-zimowych spotkań Klubu Dobrego Rolnika. Inauguracja tegorocznych spotkań będzie miała miejsce w Bazylice  Strzeleńskiej podczas Mszy Św. o godz. 11:30. Po Mszy Św. wykład inauguracyjny: „Związki Hipolita Cegielskiego z pograniczem Wielkopolski i Kujaw w 200 rocznicę Jego urodzin” – na górnej sali muzealnej.

 11. W dniu Święta Niepodległości Zarząd Oddziału PTTK organizuje Rowerowy Rajd Niepodległościowy. Rozpocznie się od złożenia kwiatów pod pomnikiem na starym cmentarzu, następnie przejazd trasą Pomników Pamięci Narodowej. Zakończenie w Zielonej Klasie w Miradzu.

 12. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Mariusza Wikaryczaka oraz Aleksandrę Bajer, Msza Św. pogrzebowa w poniedziałek 4 listopada o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.