XXXII Niedziela Zwykła 10.11.2013 r.

  1. Dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, na każdej Mszy św. zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie” – na rzecz prześladowanych chrześcijan.
  2. Codziennie przez listopad różaniec z wymieniankami za naszych zmarłych od godz. 17:30.
  3. Jutro Święto Niepodległości – 11 listopada. Msza św. w intencji Ojczyzny i naszej Gminy o godz. 11:30. Rozpoczynamy 14 sezon jesienno-zimowych spotkań Klubu Dobrego Rolnika. Inauguracja tegorocznych spotkań będzie miała miejsce w Bazylice  Strzeleńskiej podczas Mszy Św. o godz. 11:30. Po Mszy Św. wykład inauguracyjny: „Związki Hipolita Cegielskiego z pograniczem Wielkopolski i Kujaw w 200 rocznicę Jego urodzin” – na górnej sali muzealnej.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.
  5. W środę 13 dzień miesiąca, po Mszy Świętej wieczornej Różaniec Fatimski.
  6. W piątek o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich na Zaduszki modlitewno – poetyckie przygotowane przez Ks. Wojciecha i przedstawione przez naszą młodzież. Prosimy przynieść zdjęcia osób zmarłych bliskich naszemu sercu.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
  8. W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne.
  9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Władysława Reinholza, Andrzeja Jankowskiego, Kazimierza Lebelt, oraz Alojzego Kubiaka z Oś. Piastowskiego 4/16, którego pogrzeb odbędzie się w środę 13 listopada, Msza Św. pogrzebowa o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.