XXXIII Niedziela Zwykła 17.11.2013 r.

  1. Spotkanie rodziców i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania na Mszy Św. o godz. 11:30. W odpowiedzi na Apel Papieża Franciszka modlimy się dziś za ofiary i poszkodowanych w wyniku tajfunu na Filipinach. Po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary, które za pośrednictwem CARITAS POLSKA zostaną przekazane na pomoc dla poszkodowanych.
  2. Codziennie przez listopad różaniec z wymieniankami za naszych zmarłych od godz. 17:30.
  3. W środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a w piątek nabożeństwo do Krzyża Świętego.
  4. W czwartek 21 listopada o godz. 18:30 kolejne spotkanie Szkoły Słowa Bożego.
  5. W biurze parafialnym przyjmujemy nowe wymienianki roczne, które będą czytane od I Niedzieli Adwentu.
  6. W piątek wspomnienie Św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej, składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych i błogosławieństwa Bożego dla Pana Adama naszego organisty.
  7. Klub Dobrego Rolnika zaprasza w najbliższą sobotę na godz. 17:00 w górnej sali muzealnej na spotkanie i wykład „Ocena stymulatorów wzrostu w świetle doświadczeń polowych w 2013r”.
  8. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata – zakończenie Roku Wiary. Na Mszy Św. o godz. 10:00 przedstawiona zostanie pantomima o wytrwaniu w wierze, nastąpi uroczyste wyznanie wiary i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, po Mszy Św. dziękczynne Te Deum oraz wyniesienie Katechizmu Kościoła Katolickiego i Dokumentów Soboru Watykańskiego II, które były symbolem Roku Wiary.
  9. W tym tygodniu Pan Bóg powołał do siebie śp. Kazimierza Szczepaniaka, Bernarda Konieczkę, Kazimierę Gębicką, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 18 listopada, Msza Św. pogrzebowa o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu, oraz Czesława Romblewskiego, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek 19 listopada,  Msza Św. pogrzebowa o godz. 11:00, pogrzeb o godz. 12:00 na starym cmentarzu. Te dusze i wszystkich wiernych zmarłych polecamy miłosierdziu Bożemu.